Nové produkty

Vítejte v Louově světě. Každá žena chce být módní, nápadná, prostě jedinečná. Tým žen, jako jste vy, ušil novou kolekci LOU COLLECTION na míru vašim estetickým a praktickým očekáváním. S plným nasazením, důrazem na každý detail a kreativitou bez hranic představujeme čerstvou várku novinek. Potěšte sebe i všechny kolem sebe.

Zvolit výrobky

Nové produkty 58 věci

ESSENCE ŽENSTVÍ

"Překvapte sami sebe a objevte neomezené možnosti vaší vlastní kreativity." Takový postoj nás každý den provází, když ladíme každý nejmenší detail našich produktů, inspirujeme se vašimi potřebami. Otevření INOVACÍM, neustálý vývoj a rozšiřování sortimentu Lou od prostor lounge, sálech akcí až po intimnější místa, nabízející vám tepláky, svetry a také decentní pyžama. Také všem oblíbené trička v plné podobě pozitivních vibrací. Překvapte sami sebe a zjistěte, jak šťastná můžete být, když si vyberete ten správný produkt z naší bohaté nabídky.

ČAS ŽENY

Nové roční období nás vyzývá k změnám, překvapivým objevům a osvěžení již existujících úspěšných módních pokusů. Obohacujeme kolekci Lou šatů o ještě krásnější modely, neustále vás zveme, abyste se oblékli do tepláků a svetrů, a večer, abyste kouzlili v LNight pyžamech. Také vás překvapíme uměleckým akcentem ve formě triček, které byly speciálně vytvořeny pro vás z ručně malovaných prvků. Je to ČAS ŽENY, pro každou z nás... Nic není tak radostného jako nákup, který si můžete s hrdostí předvádět před nejkrásnějším pozadím... na vás samých. Inspirujte se inovacemi a vytvořte si svůj vlastní styl. Cítěte se výjimečně ve vašem snovém Lou šatě, relaxujte v pohodlném a stylovém tepláku a tričku, sněte v jemném pyžamu. Přidejte vhodné příslušenství z naší nabídky, které vás mile překvapí. S Lou uděláte milé překvapení své dceři, sestře nebo kamarádce tím, že si vyberete naši dárkovou krabici."

pixel