Jak prát flitry? Efektivní průvodce

2024-02-23

Máte flitrované šaty? Jak prát jemné prádlo s flitrovými aplikacemi? V článku vám poradíme.

Czytaj więcej
Jak prát flitry? Efektivní průvodce

Čisté flitry, aby se leskly – Jak pečovat o oblečení s flitry?

Karneval se blíží, což znamená, že flitry budou opět vládnout salonům. Možná už flitrové šaty ve svém šatníku máte, nebo je teprve sháníte. Bez ohledu na to, dříve nebo později se o ně budete muset postarat. Jak prát flitrované šaty, aby zůstaly v původním stavu? Tipy na čištění flitrů najdete v našem článku.

Jak vyčistit flitrované šaty? Je pračka dobrým řešením?

Asi každá žena má ve svém šatníku flitrované oblečení, nemusí to být nutně šaty. Látky, ze kterých se vyrábí oblečení zdobené flitry, jsou často bavlna, polyester nebo nylon. Ať se vám to líbí nebo ne, občas je musíte vyprat a vyžehlit. Na rozdíl od zdání není péče o outfity zalité jiskrami tak náročná.

Na začátek je třeba upozornit, že flitrové šaty by se měly prát ručně. Praní nepřipadá v úvahu, mohlo by dojít k poškození flitrovaného oblečení. Pro čištění potu, skvrn nebo prachu nalijte do misky vlažnou vodu a použijte jemný čisticí prostředek. Pereme velmi šetrně a vyhýbáme se tahání nebo intenzivnímu tření. Můžete také použít čistý bílý hadřík namočený v tekutině k jemnému otření flitrů.

Pokud se bojíte, že to nezvládnete a outfit nějak poškodíte, můžete ho vzít do speciální prádelny, kde ho pořádně vyperou.

Jak sušit oblečení s flitry?

Nejdůležitější pravidlo, které bychom si měli pamatovat při praní flitrových šatů – je jemnost . Šaty tedy po řádném vyčištění nemůžeme vyždímat. Přebytečnou vodu necháme okapat a poté položíme na utěrku, aby oschla. Určitě se také vyhýbáme sušení v sušičce.

Existují nějaké kontraindikace k nošení věcí s jiskrami?

Nošení oblečení s flitry by mělo být obecně bezpečné a nemělo by způsobovat žádné větší problémy, ale měli byste mít na paměti, že se nejedná o typický typ oblečení jako každý jiný. Aplikace se obvykle připevňují lepidlem nebo nití. Některé výtvory vyrobené výhradně ze třpytek mohou být poškrábané. To znamená, že lidé s jemnou pokožkou náchylnou k podráždění nemusí celou akci v takovém oblečení tolerovat. Flitrové šaty Lou jsou vyrobeny z odolného a silného materiálu, díky kterému jsou šaty pohodlné mít na sobě .

Nasze propozycje

pixel